eServer.pl oferta nasi klienci domeny kontakt
pocztaUSŁUGA ADRES PORT
SMTP mail.eserver.pl 25
POP3 mail.eserver.pl 110
WebMail http://poczta.eserver.pl -
FTP ftp.eserver.pl 21
sFTP ftp.eserver.pl 22
MyAdmin http://myadmin.eserver.pl -
DNS primary ns1.aidahosting.com
212.162.20.101
53
DNS secondary ns2.aidahosting.com
195.114.1.252
53


NAZWA
PROGRAMU
OPIS ROZMIAR
Putty Program Putty jest darmowym emulatorem terminala dla systemów MS Windows, obsługującym protokoły telnet oraz SSH 373 kB
Pscp Program Pscp pozwala na szyfrowane kopiowanie plików pomiędzy Windows i UNIX 246 kB
Psftp Program Psftp to tekstowy klient sFTP pod Windows. Pozwala na szyfrowane przenoszenie plików. 254 kB
CoreFTP Program CoreFTP to uniwersalny, graficzny klient FTP i sFTP dla systemy Windows 2226 kBE-MAIL:

50 MB miejsca na główna skrzynkę e-mail - Tyle właśnie masz miejsca na swoją pocztę na głównym koncie pocztowym serwisu.

15 MB miejsca dla każdego subkonta e-mail - Taką pojemność będzie miało każde twoje subkonto pocztowe.

Autoryzacja wysyłania poczty (Autoryzacja SMTP) - Gwarantuje ona, że nikt nie podszyje się pod Ciebie wysyłając pocztę. Jesteś niezależny, możesz wysyłać pocztę skądkolwiek na świecie nie martwiąc się, że serwer odrzuci Twoje połączenie. Każda wysyłka poprzedzona jest automatyczną autoryzacją z Twojego programu pocztowego.

Dostęp do poczty przez POP3, WWW - Swoją pocztę możesz sprawdzić używając dowolnego klienta pocztowego POP3 (Np. Outlook, Pegasus Mail, The Bat, Eudora i innych). Zawsze masz do niej dostęp poprzez stronę WWW - przydatne, gdy jesteś poza swoim biurem.

Pełna ochrona antyspamowa - Każdy list przechodzący przez nasze serwery jest analizowany przez filtr antyspamowy. Skuteczność naszych filtrów sięga 80% i jest nie mniejsza niż 70%. To oznacza, że z 10 listów ze spamem dziennie otrzymasz średnio nie więcej niż trzy jednocześnie, nie musząc się martwić, że jakiś list zatrzyma się nadmiarowo.

Kontrola antywirusowa całej poczty przychodzącej i wychodzącej - Każdy list przechodzący przez nasze serwery analizowany jest skanerem antywirusowym. Nasz skaner uaktualnia bazę cztery razy dziennie.

Autoresponder - Jeśli wyjeżdżasz na dłużej, albo zachorowałeś, możesz ustawić swoją automatyczną sekretarkę, która na każdy nadchodzący e-mail odeśle zdefiniowaną przez Ciebie automatyczną odpowiedź. Odbiorca dowie się, że prędko mu nie odpiszesz, a także kiedy to zrobisz, będzie wiedział, że w pilnych sprawach musi kontaktować się z kimś innym.

FTP:

Konto FTP do aktualizacji serwisu WWW - Pliki swojej strony możesz wgrywać na serwer przy użyciu dowolnego klienta FTP.

Szyfrowane połączenie z kontem sFTP - Kiedy łączysz się z serwerem w celu uaktualnienia strony, dane do zalogowania przesyłane są po sieci w postaci niezaszyfrowanej, więc ktoś może je podsłuchać. Aby to połączenie było bezpieczne, można użyć klienta FTP pracującego z połączeniem szyfrowanym np. FTPcore. Wtedy, nawet jeśli ktoś podsłucha Twoje połączenie, nic mu to nie da, bo dane będą zaszyfrowane.

MySQL:  

Baza danych MySQL - Jeśli jakieś Twoje informacje w serwisie znajdą się w bazie danych, możesz z niej skorzystać.

Zarządzanie bazą danych MySQL przez WWW - Do zarządzania Twoją bazą danych mamy wygodny panel. Pozwala on na wykonywanie wszystkich funkcji na bazie włącznie z jej archiwizacją.

DNS: Utrzymanie primary i secondary DNS - Zajmiemy się wszystkimi aspektami utrzymania twoich domen. Kwestie techniczne pozostają w naszej gestii. Ty tylko korzystaj ze swoich zasobów, ile chcesz.
WWW:

Statystyki oglądalności serwisu (Webalizer) - Wszystkich informacji o tym kto, kiedy, co i skąd ogląda w Twoim serwisie dostarczą Ci nasze statystyki. Więcej informacji w opisie statystyk.

Bezpłatna domena www.konto.eserver.pl - Jeśli nie chcesz mieć na razie własnej domeny, możesz korzystać bez ograniczeń z jednej z naszych subdomen, którą Ci podarujemy wraz z dowolnym kontem.

PHP - Dzisiaj większość witryn budowanych jest w oparciu o język PHP, dlatego nasi użytkownicy mogą z niego korzystać.Copyright © 2004 by Advert & EuroServer. All rights reserved. Powered by PLD Linux.